День Героїв Крут

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність України та військової звитяги захисників рідної землі до Дня пам’яті Героїв Крут в Донській ЗОШ І-ІІІ ступенів біло проведено ряд виховних заходів. Так для учнів 3-6 класів лекторська група під керівництвом вчителя історії підготувала усні журнали «Герої Крут – для нащадків взірець», для учнів 7-9 класів був підготовлений урок-реквієм «Юнацтво, сповнене надії», присвячений учасникам битви під Крутами. З учнями 10-11 класів був проведений тематичний урок «Боротьба за українську державність у грудні 1917 – січні 1918 року». Під час цих заходів учні поглибили свої знання про історичне минуле нашої держави, про боротьбу українського народу за свою незалежність під час Української революції 1917-1921 рр.. Школярі прониклись повагою до молодих синів-героїв держави, виявили зацікавленість в знанні історичного минулого та його зв’язку з сучасністю.