Формувння компетентностей учнів у загальноосвітній школі : Анотований бібліографічний покажчик

Основи здоров̕я 6 клас

Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Українська мова: підручник для 8 класу

Матеріал підручника розбито на параграфи, які різняться за темами уроку. Перед опрацюванням кожної теми слід ретельно ознайомитись з невеличким дослідженням, яке допоможе вам краще зрозуміти суть самої теми. Після цього варто уважно прочитати теоретичний матеріал та осмислити все прочитане, виділивши з цього нову інформацію і ту, яку ви вже вивчали у попередніх класах.

Історія України: підручник для 7 класу

Підручник допоможе учням скласти уявлення про історію Середньовіччя України, а також навчить працювати творчо, виявляти власне ставлення до подій, явищ і тенденцій в історії України зазначеного періоду. У підручнику акцентується увага на питання духовної і матеріальної культури, історико-культурних традицій України Середньовічної доби.