Інформатика, 11кл. Академічний рівень, профільний рівень

Компьютерные науки, 11 класс

Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано МОНУ
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Сторінок: 304
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Видавництво: Генеза

Навчальний матеріал підручника поділено згідно з програмою на 4 розділи. В основу викладення навчального матеріалу покладені об'єктивний та алгоритмічний підходи. На початку кожного пункту наведено запитання для актуалізації знань учнів, на які спирається вивчення нового матеріалу. для кращого сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу підручник містить багато малюнків, таблиць, схем, зображень екрана монітора та інших наочних матеріалів. Для підвищення інтересу до вивчення предмету підручник, крім основного матеріалу, містить рубрики: "Для тих, хто хоче знати більше", "Цікаво знати", "Цікаві факти з історії", "Додаткові джерела інформації". Наприкінці кожного пункту наведено запитання для самоконтролю та практичні завдання, які розподілені за рівнями навчальних досягнень. Підручник містить 20 практичних робіт, виконання яких, згідно з програмою, є обов'язковим для всіх учнів.

підручник для загальноосвітніх шкіл

УРАВНЕНИЯ И НЕРАВЕНСТВА. НЕСТАНДАРТНЫЕ МЕТОДЫ РЕШЕНИЯ: СПРАВОЧНИК.

Справочник посвящен задачам, которые для школьников считаются задачами повышенной трудности, требующим нестандартных методов решений. Приводятся методы решений уравнений и неравенств, основанные на геометрических соображениях, свойствах функций (монотонности, ограниченности, четности), применении производной. Книга ставит своей целью познакомить школьников с различными, основанными на материале программы общеобразовательной средней школы, методами решения, казалось бы трудных задач, проиллюстрировать широкие возможности использования хорошо усвоенных школьных знаний и привить читателю навыки употреблять нестандартные методы рассуждений при решении задач. Для школьников, абитуриентов, руководителей математических кружков, учителей и всех любителей решать задачи.