Технологія верстатних робіт

Технические науки

Навчальний посібник призначений для учнів професійно-технічних навчальних закладів
машинобудівного профілю. У посібнику розглядаються основні правила безпеки під час організації
робіт на металорізальних верстатах, основні поняття з технічної механіки, відомості про слюсарну
обробку, токарну справу, металообробні верстати, технологічні процеси токарної обробки деталей. В
окремих розділах посібника наведені довідкові відомості, необхідні кваліфікованим робітникам в
умовах роботи на невеликих підприємствах.
Даний навчальний посібник є одним із серії посібників, що будуть висвітлювати комплекс
питань щодо основних відомостей про технологічний процес токарної обробки деталей, приводи
металообробних верстатів, їх експлуатацію, ремонт та налагодження, основні відомості зі
стандартизації й організації контролю якості готової продукції.
Навчальний посібник може бути використаний у підготовці за професією «Верстатник
широкого профілю, оператор верстатів з ПК» у професійно-технічних навчальних закладах, а також
під час підготовки студентів вищих навчальних закладів за напрямами «Машинобудування» та
«Інженерна механіка», у процесі вивчення дисциплін «Технологія верстатних робіт»,
«Металообробні верстати».
Pозpаховано на наукових, інженеpно-технічних, педагогічних пpацівників, учнів професійно-
технічних навчальних закладів.

Универсальный карманный справочник медицинских препаратов

Зачастую о фармакологических свойствах, противопоказаниях и побочных эффектах того или иного лекарства, прописанного врачом, мы узнаем, когда уже купим его в аптеке, затратив ощутимую сумму. В этом издании собрана полная информация о самых известных, а также о многих редких медицинских препаратах. Вы сможете всегда держать книгу под рукой, ведь она занимает совсем немного места. Все лекарства приведены в алфавитном порядке, что позволит быстро найти необходимый препарат и выяснить его основные свойства.

50 самых полезных программ для вашего компьютера

В этой книге собраны краткие описания пятидесяти самых полезных в повседневной жизни программ, с помощью которых вы сможете слушать и смотреть любые мультимедийные файлы, записывать диски, работать с Интернетом и электронной почтой, полноценно обслуживать ваш компьютер и защищаться от разнообразных информационных угроз.

Наочний довідник. Природознавство 5-6 клас

Наочний довідник із природознавства допоможе учням систематизувати, конкретизувати та поглибити набуті знання й уміння, а також навчитися працювати самостійно. Змістовний ілюстративний матеріал довідника посилює сприйняття навчальної інформації, активізує її творче осмислення й сприяє більш глибокому засвоєнню знань. Наочний довідник призначено для учнів, абітурієнтів і вчителів біології. К.; X.: Веста, 2006. — 110 с.