Геродот (Игорь Суриков)
Герман Гессе, или Жизнь Мага (Жаклин Сенэс, Мишель Сенэс)
Георгий Иванов (Вадим Крейд)
Генрих Гейне (Александр Дейч)
Генрих IV (Василий Балакин)
Генерал Кутепов (Святослав Рыбас)
Генерал Багратион. Жизнь и война (Евгений Анисимов)
Гейдар Алиев (Виктор Андриянов, Гусейнбала Мираламов)
Гегель (Арсений Гулыга)
Гашек (Радко Пытлик)
Гаршин (Наум Беляев)
Васнецов (В. Осокин)

Урок у 6 спеціальному класі  з української літератури. Андрій Малишко. «Яблука». Робота з текстом

Урок у 6 спеціальному класі з української літератури. Андрій Малишко. «Яблука». Робота з текстом
Мета: ознайомити учнів із життєвим та творчим шляхом А.Малишка; формувати уміння аналізувати віршовані твори; вчити учнів захоплюватися красою природи. Корекційна мета: корекція фонематичного слуху; удосконалення навичок сприймання, мисленнєвих операцій аналізу. Обладнання:комп’ютерна презентація РРЅ, тексти, яблука, бубон, гільце.

Методика навчання інформатики. Частина 1. Загальна методика навчання інформатики

У посібнику висвітлюються загальні питання теорії і методики навчання інформатики в середній загальноосвітній школі Розкриваються цілі, принципи відбору змісту і методів навчання предмета, дані конкретні рекомендації щодо організації його базового курсу. Призначається учителям загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник стане у нагоді також студентам вищих навчальних закладів, які вивчають систематичний курс методики навчання інформатики, аспірантам, усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі. Методика навчання інформатики. Інформатика в школі як навчальний предмет. Принципи і методи навчання інформатики. Засоби і форми навчання інформатики. Психолого-дидактичні основи навчання інформатики.