Дефо (Дмитрий Урнов)
Державин (Олег Михайлов)
Денис Давыдов (Геннадий Серебряков)
Деникин (Георгий Ипполитов)
Делакруа (А. Гастев)
Де Голль (Марина Арзаканян)
Дарвин и Гексли (Ирвин Уильям)
Дантон (Анатолий Левандовский)
Данте Алигьери (Алексей Дживелегов)
Данте (Илья Голенищев-Кутузов)
Даниил Хармс (Александр Кобринский)
Даль (Владимир Порудоминский)
Давид (Михаил Герман)

Методика навчання інформатики. Частина 1. Загальна методика навчання інформатики

У посібнику висвітлюються загальні питання теорії і методики навчання інформатики в середній загальноосвітній школі Розкриваються цілі, принципи відбору змісту і методів навчання предмета, дані конкретні рекомендації щодо організації його базового курсу. Призначається учителям загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник стане у нагоді також студентам вищих навчальних закладів, які вивчають систематичний курс методики навчання інформатики, аспірантам, усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі. Методика навчання інформатики. Інформатика в школі як навчальний предмет. Принципи і методи навчання інформатики. Засоби і форми навчання інформатики. Психолого-дидактичні основи навчання інформатики.

Контроль читання та говоріння

Виконати завдання с теми "My family and Friends".