«З миру по книзі, бібліотеці — фонд»

Міжнародний день дарування книг

14 лютого відзначаємо Міжнародний день дарування книг. «З миру по книзі, бібліотеці — фонд.» Дарунки книг – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування. Ми завжди щиро і безмежно вдячні учням та батькам за подаровані книги, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою цікавого і змістовного фонду бібліотеки гімназії.

За активну участь у акції з нагоди «Міжнародного дня дарування книг» та вагомий внесок у поповнення фонду бібліотеки чудовими книжками нагороджені грамотами: учні З-Г класу (вчитель Гриценко О.А.)  і учні 6-Б класу (кл. керівник Кучма Т.А.)

ВІТАЄМО переможців!

Особливим подарунком для учнів гімназії стала зустріч с харківським дитячим поетом та письменником, членом клубу ПП ім. Ю. Візбора, членом літературної студії «Третій цех» - Тетяною Гарг.

Маючи добру вдачу, веселий характер, письменниця такими ж рисами наділяє і своїх героїв. Кожен вірш авторки пронизаний світлом доброти, співчуття, щирості та вчить дитину мріяти, фантазувати, розуміти мову живих істот.

Діти не лише зацікавлено слухали твори молодої поетеси, а й самі читали вірші автора. Несподіваним і дуже приємним подарунком для Тетяни стали вірші які діти склали самі. А у бібліотечці 3-Г класу з'явилась нова чудова книжка Т.Гарг "НЕПОСЕДЫ"

День нової книги: "Весела мандрівка у чарівну країну ВІРШОСЛОВІЮ"

3-Г клас (вчитель Гриценко О.А.)