Підсумки Масляної. Візит до військового шпиталю. Благодійна допомога

23.02.2018
Слова вдячності від наших захисників та медперсоналу харківського військового шпиталю

Дорогі учні, шановні батьки, педагоги Харківської гімназії 14, щирі слова подяки передають вам бійці і медперсонал Харківського міського шпиталю. На гроші від продажу млинців були придбані тонометри (11 штук), дві тест-касети для визначення наркотиків в крові, а також телевізор в палату для лежачих хворих. Все передано учнями гімназії до шпиталю і оприбутковано згідно нормативних вимог. Діти поспілкувалися із медперсоналом шпиталю, з медиками, які неодноразово були в зоні АТО, на передовій.

Частина коштів, що залишилася від пожертвувань, сума в розмірі 2800 грн буде передана для лікування хлопчика, хворого на ДЦП, бо ж на нього чекає складна операція, а виховує підлітка мати-одиначка, яка звернулася до нас по допомогу. Як кажуть наші учні: "Ці люди такі нещасні, а ми робимо їх щасливими!" Спасибі вам, діти! Спасибі, батьки, що у нас із вами такі діти!

Сума коштів, що були отримані від продажу млинців, складає 11 тисяч гривень.