350 мільйонів

05.05.2018
В нашій школі вперше пройшов турнір по зборці кубиків Рубика на час серед учнів гімназії.

Ерне Кубик, число Бога, сорок три квінтильйони ... Такі словосполучення, здається, знає кожна людина, яка хоча б на якийсь період займався складанням кубика Рубика. Саме ця, нічим не примітна геометрична іграшка, зайняла 1-е місце по продажах у світі (350 млн. продажів).
2-го травня цього року учні 10-А класу нашої гімназії вирішили розширити кругозір молодших учнів середньої школи і розповісти про цей магічний куб, а потім провести турнір-змагання серед всіх бажаючих. Кілька хлопців, ініціаторів заходу, займаються цим видом спорту більше 5 років. І навіть брали участь в регіональних змаганнях по збірці Кубика Рубика. Найбільший ажіотаж був серед учнів 6-7х класів. Цей захід допоміг знайти нашим організаторам однодумців, які професійно займаються складанням. У загальному підсумку, в турнірі брало участь 17 дітей. Деякі з них зібрали кубик за мінімальну кількість часу. Це були: Алексєєв Кирило, Труфанов Ерік, Рамазанов Теймур, Щоченко Олексій.
Хлопці змагалися з таких дисциплін: 3х3х3, піраміда, 2х2х2. В кінці заходу головний організатор Ігор Губський показував майстер-клас по швидкісній збірці 2х2х2 (Рекорд 1 секунда).
Буде здорово, якщо ця традиція закріпиться в стінах нашої школи!