Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

 






Нагородження переможців та призерів

16.05.2018
22 травня о 16.00 відбудеться урочисте нагородження переможців та призерів 2017/2018 навчального року

22 травня о 16.00 в актовій залі гімназії відбудеться урочисте нагородження учнів - переможців та призерів турнірів, олімпіад, конкурсів, спортивних змагань та шкільної конференції

На нагородження запрошуються наступні учні:

  1. Абашина Дар’я 
  2. Абрамченко Максим 
  3. Артьомов Антон 
  4. Бабич Олексій 
  5. Батюченко Станіслав 
  6. Безугла Єлизавета 
  7. Бондар Олександра 
  8. Будник Єлизавета 
  9. Вінницька Валерія 
  10. Вітковський Микита 
  11. Волошина Анна 
  12. Габібов Тимур 
  13. Гамоцька Олеся 
  14. Гарькава Софія 
  15. Генісаретська Олександра 
  16. Герасименко Ангеліна 
  17. Голіков Єгор 
  18. Головчанський Данііл
  19. Гребінник Єгор 
  20. Губський Ігор 
  21. Гукова Анна 
  22. Гуртова Марія 
  23. Гуцало Владислав 
  24. Дао Нгуєн  Хонг Нхунг
  25. Дворникова Катерина 
  26. Деркачова Дар’я 
  27. Довгаль Марина 
  28. Жицький Всеволод 
  29. Зайцева Альбіна 
  30. Зацепіліна Ольга 
  31. Зеркалова Єлизавета 
  32. Зуб Андрій 
  33. Зульфігарли Нурай 
  34. Ігнатов Артем 
  35. Ілюха Катерина 
  36. Ісаєв Нікіта 
  37. Іскендеров В’ячеслав 
  38. Кажевіна Орина 
  39. Київська Валерія 
  40. Кислюк Катерина 
  41. Кіц Валерія Сергіївна
  42. Коваль Дарина 
  43. Ковальов Дмитро 
  44. Ковальова Софія 
  45. Королюк Анастасія 
  46. Корсун Соф’я 
  47. Крапивна Ксенія 
  48. Крупенік Деніс 
  49. Литвин Дмитро 
  50. Лобазов Серафим 
  51. Лобазова Соломія 
  52. Лобода Лілія 
  53. Махова Софія 
  54. Мірошниченко Ярослав 
  55. Нагорна Софія 
  56. Нагорний Тимофій 
  57. Нго За Вионг
  58. Нго Куанг Тунг
  59. Непша Кирило 
  60. Остапенко Ігор 
  61. Парм Михайло 
  62. Пилюк Валерія 
  63. Пилюк Лариса 
  64. Підбуцький Федір 
  65. Політюк Тимур 
  66. Понько Тимур 
  67. Попова Юлія 
  68. Прокопенко Дарина 
  69. Радченко Валерія 
  70. Рибінський Валентин 
  71. Ромадова Юлія 
  72. Рубан Анастасія 
  73. Савельєва Кристина 
  74. Самушія Володимир 
  75. Семко Катерина 
  76. Сергієнко Олександра 
  77. Сєріков Іван 
  78. Сєромолот Дарина 
  79. Скоробагатько Катерина 
  80. Смілянська Ольга 
  81. Стадник Таїсія 
  82. Старченко Олександр 
  83. Стеценко Світлана 
  84. Субота Денис 
  85. Тарасенко Дарина 
  86. Тарасенко Дар'я 
  87. Татаренко Дмитро 
  88. Татаренко Ігор 
  89. Тихонов Владислав 
  90. Товстокорий Ілля 
  91. Тризна Валерія 
  92. Тризна Григорій 
  93. Труфанов Ерік 
  94. Федорченко Анастасія 
  95. Хорошилов Денис 
  96. Чан Фионг Нам
  97. Черняєв Даніїл 
  98. Шевченко Іван 
  99. Яременко Павло 
  100. Кутузов Данило
  101. Оладапо Фадерера
  102. Редько Дарина
  103. Михайленко Марина
  104. Лебеденко Дар’я
  105. Приходько Дарина
  106. Осюжи Івлін Наталі
  107. Ібрагімлі Гюльчін
  108. Гавенко Іван
  109. Безверхий Володимир