Європейський день мов

25.09.2018
З метою підтримки мовного різноманіття

Європейський день мов щорічно відзначається 26 вересня.

Це досить молоде свято, було засноване тільки в 2001 році. Започаткований цей день з метою підтримки мовного різноманіття, розвитку викладання різних мов у світі та їх вивчення. Європейський день мов – це прекрасний привід пробудити інтерес до вивчення іноземної мови. Адже зараз, практично кожен житель Європи розмовляє двома мовами. Навіть девіз ЮНЕСКО проголошує важливість цього: "Вивчаємо мови протягом всього життя". Напередодні Європейського дня мов учениці 9-Б класу: Теплова Л., Будник Л., Махова С., Тризна Л. (кл.керів. Юрченко Т.І) та бібліотека гімназії вирішили розповісти більше про це свято. Учні 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 6-Г,7-Г,7-Д класів з цікавістю слухали розповіді дівчат, дивились презентацію, відгадували загадки про європейські країни та почувши прислів’я іноземною мовою, знаходили  аналогічні у рідній.