Всеукраїнський День бібліотек

25.09.2018
Свято, що символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек.

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ

№ 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек.

В Україні він відзначається 30-го вересня.
Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Професія бібліотекара є надзвичайно важливою, бо відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Шановні колеги, вітаємо вас зі святом!

Усім вам, хто присвятив себе рідній бібліотеці, хто віддає їй тепло своєї душі, глибокі знання, фахову майстерність, бажаємо міцного здоров'я, достатку, добра й щастя. Хай і надалі вас не полишає творче натхнення, нехай здійснюються всі ваші мрії та бажання, а доля дарує незабутні миті щастя!

Чудові книжки ми отримали від учнів і батьків 5-Г класу (класний кенрівник Савельєва О.В.). Щиро дякуємо дарувальникам за внесок у формування фонду бібліотеки.

Бібліотека гімназії отримала перші подарунки та привітання від вдячних читачів -  учнів та батьків 2 - Б класу(кл.керів. Єфімова Ю.В.). Щиро дякуємо!