ВІТАЄМО!

30.09.2018
Міські турніри

У суботу учні гімназії брали участь у трьох турнірних змаганнях: хімія, правознавство, економіка.

За результатами оцінки журі районна збірна команда юних хіміків, до скалду якої увійшли наші учениці Валерія Петік та Марія Гуртова, посіла ІІ місце на турнірі. Крім того, Валерія отримала диплом за перемогу в особистій першості. ВІТАЄМО!

Учням, які брали участь у турнірах з економіки та правознавства, не вистачило до перемоги зовсім мало. Але Павло Яременко, учасник турніру з економіки, був нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу в особистій першості.

Інші учні отримали дипломи учасників, але готові довести, що вони найкращі. Тож вітаємо з перемогою і бажаємо нашим командам гідно представити гімназію на всеукраїнському етапі турнірів.