Лекція на тему "Булінг" від студентів-консультантів з Юридичної клініки

03.12.2018
Юридична клініка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого http://legalclinic.nlu.edu.ua/ Лекція проведена в рамках всеукраїнського тижня права!

30 листопада студенти-консультанти провели лекцію з протидії булінгу та упередженням у нашій гімназії. Заняття відбулося спільно з представниками територіального управління міністерства юстиції в рамках проекту “стоп-булінг”.
Колектив дітей, як завжди, активно реагує на таку проблематику та жваво бере участь у обговоренні та інтерактивних вправах. Лектори наголошували на тому, що навіть, якщо дитина добре спілкується з однолітками — це зовсім не означає, що вона не стане жертвою булінгу в школі. За статистикою, 80% українських дітей піддаються цькуванням, навіть не усвідомлюючи цього. Також вони розповіли про ознаки булінгу та шляхи його подолання.