Круглий стіл з питань молодіжних субкультур

27.11.2012
23 листопада в рамках Всесвітнього дня толерантності в ХГ № 14 серед учнів 9-х класів було проведено круглий стіл з питань молодіжних субкультур.

Використовуючи метод проектів, учні  представили такі неформальні об’єднання, як «Емо»та «Скінхеди» (9-А клас) , «Панки» та «Хіппі» (9-Б клас) «Гопники» та «Готи» (9-В клас).Творчі колективи класів розкрили історію створення неформальних об’єднань, їх розвиток в Україні, особливості поведінки та зовнішнього вигляду, вивели основні ознаки ставлення до представників вищезгаданих течій інших членів суспільства.В процесі роботи через прийом «асоціатичного куща» учнями були сформульовано поняття «культури» та «субкультури», виведено значення понять «колабораціоніст» та «пацифіст», «толерантність», «інтолерантність». Позитивний настрій під час роботи було створено завдяки ігровим формам роботи, зокрема рольовій грі –знайомству  «Я обираю ..., тому що ми з ним (нею) схожі ...», грі-римувалці «Мене звати ..., я - ....».Діти обирали одне одного за подібністю зовнішності (внутрішньої або зовнішньої) , а також  у формі невеликого вірша формулювали самооцінку, що дохволило краще пізнати одне одного.