Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

 






Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

ЗУСТРІЧ З КЛАСНИМИ КЕРІВНИКАМИ

22.08.2019
28.08 відбудеться зустріч з класними керівниками

Шановні батьки учнів 1-4-х класів!

Зустріч з класними керівниками відбудеться 28.08.2019

для перших класів о 17.00

для 2-5-х класів о 18.00

 

Шановні учні 6-11-х класів!

Зустріч з класними керівниками відбудеться  о 12.00 28.08.2019

 

Увага! Інформація стосовно класних керівників

Валентієнко Вікторія Вікторівна

1-А

к. 54

Путівська Кристина Олегівна

1-Б

к. 53

Матвійчук Світлана Вадимівна

1-В

к. 55

Семісал Тетяна Валеріївна

1-Г

к. 52

Дубініна Олена Миколаївна

2-А

к. 19

Клименко Олександра Юріївна

2-Б

к. 18

Аболоніна Раїса Антонівна

2-В

к. 21

Чубарова Ірина Євгенівна

2-Г

к. 20

Радченко Вікторія Анатоліївна

2-Д

к. 22

Кандиба Юлія Сергіївна

3-А

к. 83

Єфімова Юлія Вячеславівна

3-Б

к. 51

Москаленко Надія Миколаївна

3-В

к. 87

Шендрик Діана Віталіївна

3-Г

к. 86

Долгополова Світлана Миколаївна

4-А

к. 50

Орлова Катерина Ізотівна

4-Б

к. 84

Онищенко Ніна Миколаївна

4-В

к. 82

Муравйова Інеса Петрівна

4-Г

к. 85

Сєдих Світлана Анатоліївна

4-Д

к. 49

Зарицька Ганна Василівна

5-А

к. 4

Єкимова Ніна Анатоліївна

5-Б

к. 74

Приходько Тетяна Тарасівна

5-В

к. 7

Матяж Ольга Михайлівна

5-Г

к. 81

Мороз Наталія Миколаївна

6-А

к. 43

Дабдіна Олена Станіславівна

6-Б

к. 48

Шовкун Марина Петрівна

6-В

к. 45

Савельєва Олена Володимирівна

6-Г

к. 2

Корягіна Любов Вікторівна

7-А

к. 67

Смірнова Світлана Михайлівна

7-Б

к. 32

Дубініна Ірина Валентинівна

7-В

к. 6

Лєонова Інна Михайлівна

7-Г

к. 73

Челомбітько Тетяна Леонідівна

8-А

к. 78

Кучма Надія Анатолівна

8-Б

к. 75

Кондратенко Ольга Вадимівна

8-В

к. 46

Остроумова Нарміна Гусейнівна

8-Г

к. 77

Русакова Валентина Володимирівна

9-А

к. 3

Бондаренко Людмила Василівна

9-Б

к. 68

Чекан Людмила Володимирівна

9-В

к. 1

Лазутська Тетяна Вікторівна

9-Г

к. 72

Семенець Ірина Миколаївна

9-Д

к. 42

Бондаренко Юлія Юріївна

10-А

к. 79

Юрченко Тетяна Іванівна

10-Б      

к. 76

Омелянчук Оксана Сергіївна

11-А     

к. 44

Гамоцька Олена Володимирівна

11-Б     

к. 80