ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

12.12.2019
Тренінг – гра « Знаємо та реалізуємо свої права »

Під – час проведення тренінг – гри « Знаємо та реалізуємо свої права» серед учнів 9- х класів , учасники показали рівень  своїх знань   з  основних  положень  Конвенції ООН про права дитини, формували навички правомірної поведінки   і  навчалися  діяти  в  різноманітних  життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права.

Учениці 9-Б класу Журавель Анна та Бокітько Поліна  під – час  просвітницького заходу «Міжнародні стандарти захисту прав дитини» ознайомили учнів 4- А, 4 - Б, 4-В, та 5 –Б, 5-В   класів з історією формування та становлення прав дитини.

Учні 10-А та 10 – Б класів взяли участь у диспуті   «Захист демократичних цінностей та дотримання прав людини в Україні  » кожен висловив свої думки стосовно становлення демократичних традицій та формування правової культури.

В рамках Всеукраїнського тижня права серед учнів 8 – Б та 8 – В класів була проведена Морально - правова експрес – гра «Подорож країнами закону». Учні були ознайомленні з історією становлення прав людини; прийняттям  Загальної декларації прав людини, міжнародно - правовими стандартами захисту  прав людини. Захід сприяв формуванню громадянської позиції і почуття причетності до процесу творення правової держави України, пробудження національної самосвідомості, удосконалення громадянських якостей учнів.