Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

 

ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

28.11.2015
"Формування здорового способу життя як ресурсу успішності сучасного підлітка"

Вчора в гімназії проходила І Всеукраїнська науково-практична конференція, в якій приймали участь наші гімназісти та гості з Дніпропетровської (Першотравенськ) та Тернопільської (Вишнівчик) областей. 
 
Члени журі (Михайльова К.Г., д.с.н., професор, проректор ХГУ "НУА"; Даниленко Г.М., д.м.н., професор, зав.кафедрою гігієни і соціальної медицини ХДУ ім.Каразіна, Глібова Т.О., к.м.н., доцент) дали високу оцінку цьому заходу. Наші учні, серед яких більшість були старшокласники, виступили з доповідями, представивши різноманітні секції: історичну, хімичну, біологічну, соціологічну, психологічну та правознавство. Але особливо хочеться відзначити наших маленьких доповідачів з Харкова (Мішина Еріка та Арзамасцев Олександр з 4-А класу) та з Дніпропетровської та Тернопільської областей, з якими ми спілкувалися он-лайн. Учні не просто підготували доповіді, а й провели невеликі дослідження в області здорового харчування та режиму дня. 
 
Ми сподіваємося, що наше співробітництво буде продовжуватися так само плідно, і навесні ми зустрінемося знов вже на ІІ Всеукраїнській конференції, до якої запрошуємо всіх бажаючих.