Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя    01-31.10.2017

Заходи до Всеукраїнського щорічного місячника "Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя"

Найбільше богатство –

здоров я людини!

А люди здорові –

багатство країни!

Здоровий спосіб життя та зміцнення  здоров’я – головна складова на шляху покращення якості життя. Адже наше здоров’я сьогодні – це основа здоров’я  майбутніх поколінь.

У рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом

« Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя»  бібліотека гімназії презентує книжкові виставки та перегляди літератури присвячені формуванню у дітей здорового способу життя.

Здоров - найвище благо, дароване людині природою. Без нього не можна зробити життя повноцінним і щасливим.  Що таке здоровий спосіб життя? Що означає бути здоровим? На ці питання відповідь можливо знайти завітав до читальної зали бібліотеки, де відкрилась Галерея малюнків учнів 5 класів «Дитяче Агенство реклами здоров я». Запрошуємо завітати до бібліотеки!

Коли дитина бере в руки пензлик та  фарби, у неї є  можливість  висловити свої почуття і позитивні образи, вона може зробити світ яскравішим і кращим.  Малюнки створюють позитивний імпульс вести здоровий спосіб життя, дарують віру в завтрашній день, надихають і запалюють серця щодо занняття спортом.

Саме такі чудові малюнки зробили учні 5 класів. В бібліотеці відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків «Я – за здоровий спосіб життя». За висновками журі перемогу та подарунки отримали: Мелещенко Аліса 5 – Б клас та Прошутя Георгій 5 – Г клас. Учні 5 – Г класу (кл. керівник Леонова І.М.) нагороджені  Грамотою - подякою за активну участь у конкурсі. Вітаємо!

БІБЛІОТЕКА ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

Під таким гаслом пройшли в гімназії заходи, присвячені здоровому способу життя у малечі:

захоплююча гра - вікторина " Я здоров'я бережу- сам собі допоможу" з дітьми 1-А класу (вчитель Кандиба Ю.С.) та  мікс розваги "Мандрівка на ПЛАНЕТУ Здоров я" з дітьми 1-Б класу (вчитель Єфімова Ю.В.) . На зустріч завітала Королева чистих рук з важливими порадами: з чого складаются основні скаладові здоров я, про вітаміни, про користь фізкультури, про правильний розпорядок дня. Весело і завзято діти брали участь у грі відгадай що лежить у " Чорному ящику", відгадували загадки, сміялись та були надзвичайно щирими. С радістью і інтересом подивились мультфильм "Смішарики" про розпорядок дня.

« Веселу мандрівку до Спортленду» здійснили учні 2 – Б класу (вчитель Орлова К.З.) У країні Спортландії діти зустрілись с друзями кожного з нас : чарівником ВОДИ, чарівником Здорова Їжа, чарівником Красива Постава, чарівником Гарний Настрій та отримали важливі  поради.  Спорт -тайм пройшов у веселій та  дружній атмосфері. Діти отримали емоційне та фізичне задоволення.

З метою навчити кожну дитину думати і турбуватися про своє здоров'я, допомогти у виборі стилю життя  бібліотека гімназії спільно з бібліотекою  № 42 для учнів 6-А класу (кл. керівник Челомбітько Т.Л.) провели годину спілкування " Академія здорового способу життя". На зустрічі 9 жовтня обговорювали питання з важливих складових здоров я: позитивні емоції, цікаві захоплення, загартування. Відповіді на тест " Чи любите ви сміятись?" та перегляд кіножурналу Єралаш підтвердили чудове почуття гумору у дітей. Велику зацікавленність у дітей викликало інтерактивне голосування " Я за здоровый образ жизни". Кожен на долонці зазначив, що особисто для нього означає здоровий спосіб життя.

Тіло людини — досконалий механізм, в якому злагоджено працюють різноманітні системи органів. Незвичайні факти про людину завжди викликають інтерес, підтверджуючи непорушність істини: людина — велика таємниця і осягнути всю її сутність майже неможливо. Дізнатися про себе більше, розібратися у великому багажі накопичених знань про людину учням 9 – Г та 9 – Б класу допоміг двічі переможець Всеукраїнського конкурсу МАН в секції «Медицина» та лауреат стипендії президента України, нині студент 1 курсу ХНМУ Фішензон Ілля.

Скільки книг треба прочитати, щоб бути освідченням, розумним, мудрим, пізнати світ? Цього мабуть ніхто не знає, але відомо одне, що читати потрібно все життя. Любов до книги з дитинства продовжується на протязі всього життя. За всіх часів люди славили книгу, як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, другом і порадником. Гарну книжку часто читаємо багато разів, і кожен раз знаходимо в ній щось нове, цікаве, вражаюче.

Щоб заохотити учнів до систематичного читання художньої літератури, популяризувати найкращі надбання української і світової класичної й сучасної літератури, виявити читацькі уподобання та пріоритети, в бібліотеці гімназії щорічно проходить конкурс «Найкращий читач року». У цьому році за звання найкращого читача змагались учні 1 - 4 класів та учні 6 класів.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами.

Бажаємо вам успіхів у навчанні та нехай книга стане гарним і добрим супутником на все життя!