Методичне об’єднання вчителів фізкультури та курсу «Захист Вітчизни»

МЕТОДИЧНЕ ОБЄДНАННЯ

1. Балан Олена Петрівна, вчитель фізичної культури.

1. Борисенко Борис Петрович, вчитель ЗВ.

1. Фурсов Максим Сергійович, вчитель фізичної культури.

1. Детушева Ганна Вікторівна, вчитель фізичної культури.

1. Проскуров Євгеній Михайлович, вчитель фізичної культури.

1. Корягіна Любов Вікторівна, вчитель ЗВ.

1. Макаренко Володимир Іванович, вчитель фізичної культури.

ТЕМАТИКА МЕТОДИЧНИХ ЗАСІДАНЬ ПО ПІДВИЩЕННЮ ТЕОРЕТИЧНО-МЕТОДИЧНОГО І ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ВЧИТЕЛІВ

1 засідання

30 серпня 2016 року

1. Аналіз роботи ШМО у 2015/2016 навчальному році і завдання на 2016/2017 навчальний рік (Балан О.П.).

2. Про роботу вчителів фізкультури та ЗВ у вирішенні сумісних задач в якісній підготовці допризовної молоді до служби у Збройних силах України (Борисенко Б.П.).

3. Опрацювання методичних рекомендацій до навчальних програм з фізичної культури для 1-4х та 5-8х класів, та продовження опрацювання навчальних програм з фізичної культури для 9х класів та 10-11х класів (вчителі фізкультури).

4. Затвердження розподілу модулів навчальної програми з фізичної культури для 5-11х класів.

5. Розгляд календарно-тематичного планування уроків з фізичної культури та ЗВ (вчителі фізкультури та ЗВ).

Продовження засідання 04 вересня 2015 року.

6. Перегляд методичної та педагогічної літератури з фізичної культури та спорту (Є.М. Проскуров).

7. Ознайомлення з календарем змагань міської Спартакіади школярів на 2016/2017 навчальний рік (Балан О.П.).

8. Розробка положення про проведення Спартакіади школярів «Спорт і школа» серед учнів ХГ №14 у 2016/2017 навчальному році (вчителі фізкультури).

2 засідання

24 жовтня 2016 року

1. Аналіз роботи вчителів ФК та ЗВ за І чверть та завдання на ІІ чверть (Балан О.П. та Корягіна Л.В.).

2. Методичний розбір програми з гімнастики і Наставлення з фізичної підготовки Збройних сил України (Борисенко Б.П. та Проскуров Є.М.).

3. Методика і виконання складних елементів модуля «Гімнастика» (Проскуров Є.П.).

4. Різне.

3 засідання

26 грудня 2016 року

1. Аналіз роботи вчителів ФК та ЗВ за I семестр та розгляд календарного планування на II семестр (Балан О.П. та Борисенко Б.П.).

2. Методика і виконання складних елементів модуля «Баскетбол» (Фурсов М.С.)

3. Опрацювання інструкцій з безпеки життєдіяльності, щодо попередження травматизму під час занять фізичними вправами (Балан О.П.).

4.Різне.

4 засідання

08 лютого 2017 року

1. Основні прийоми й методи навчання по елементах стройової підготовки (Борисенко Б.П.).

2. Практичне використання знань, умінь та навичок у роботі з учнями, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної та підготовчої груп з фізичної культури (Фурсов М.С.).

3. Практичне заняття з вчителями ФК та ЗВ по темі «Перша медична допомога при травмах та нещасних випадках» (Детушева Г.В.).

4. Доповідь студентів - практикантів за обраними темами.

5 засідання

27 березня 2017 року

1. Інструктивні читання з охорони праці та правил техніки безпеки під час проведення занять з ФК та ЗВ (вчителі ФК та ЗВ).

2. Методика і виконання складних елементів модуля «Футбол»

(Фурсов М.С.).

3. Відпрацювання пропозиції щодо покращення профорієнтації випускників на військові професії (Борисенко Б.П.).

4. Різне.

6 засідання

31 травня 2017 року

1. Методика оцінки знань, умінь та навичок учнів по ЗВ та ФК з проміжного та підсумкового контролю (вчителі ФК та ЗВ).

2. Підсумки проведення шкільного «Дня ЦО(ЦЗ)» (Фурсов М.С.).

3. Проведення з-денних зборів з ЗВ учнів 10-11 класів

(Борисенко Б.П.).

4. Аналіз виступів учнів ХГ №14 у спортивних змаганнях усіх рівнів (Балан О.П.).

5.Аналіз анкетування учнів щодо обраних модулів навчальної програми (вчителі ФК).