Нормативні посилання

Нормативні документи

• Конституція України;
  • Закон України «Про Державний Гімн України»;
  • Постанова Верховної Ради України “Про  Державний Прапор України”
  • Постанова Верховної Ради України “Про  Державний Герб України”
  • Наказ МОНУ “Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах”

Указ Президента України від 13.10.2015 № 580/2015   "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки" (завантажити)