Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

 






Перелік додаткових освітніх послуг

Перелік додаткових освітніх послуг на 2017/2018 н.р.

 

№ з/п

Клас

ПІБ вчителя

Навчальний предмет

Час проведення

  1.  

2-А

Долгополова С.М.

Математика

Четвер,6 урок

  1.  

2-Б

Орлова К.І.

Математика

П’ятниця,6 урок

  1.  

2-В

Онищенко Н.М.

Математика

Понеділок,6 урок

  1.  

2-Г

Муравйова І.П.

Математика

Понеділок,6 урок

  1.  

2-Д

Сєдих С.А.

Математика

Вівторок,6 урок

  1.  

3-А

Валентієнко В.В.

Математика

Понеділок, 6 урок

  1.  

3-Б

Чубарова І.Є.

Математика

Понеділок, 6 урок

  1.  

3-В

Гранкіна І.В.

Математика

Середа,6 урок

  1.  

3-Г

Гриценко О.А.

Математика

Понеділок,6 урок

  1.  

3-Д

Гуртова О.О.

Математика

Понеділок, 6 урок

  1.  

4-А

Дубініна О.М.

Еврика

Вівторок, 6 урок

  1.  

4-Б

Клименко О.Ю.

Математика

Вівторок, 6 урок

  1.  

4-В

Аболоніна Р.А.

Математика

Четвер, 6 урок

  1.  

4-Г

Піскуненко А.В.

Математика

Вівторок,6 урок

  1.  

4-Д

Радченко В.А.

Математика

Четвер, 6 урок

  1.  

5-Б

Северін В.М.

Математика

Четвер, 8 урок

  1.  

5-В

Булачек О.І.

Математика

Четвер, 8 урок

  1.  

5-Г

Лєонова І.М.

Математика

Середа, 8 урок

  1.  

6-Б

Шовкун М.П.

Друга іноземна мова (німецька)

П′ятниця, 8 урок

  1.  

6-В

Левіна Л.Р.

Математика

П′ятниця, 8 урок

  1.  

6-Г

Булачек О.І.

Математика

Четвер, 9 урок

  1.  

7-Б

Шкурапет Н.І.

Хімія

Понеділок, 8 урок

  1.  

7-В

Смірнова С.М.

Іноземна мова (англійська)

(поділ на групи)

Понеділок, 6 урок

Четвер, 3 урок

  1.  

7-Г

Лазутська Т.В.

Геометрія

Вівторок, 9 урок

  1.  

7-Д

Семенець І.М.

Українська мова

Вівторок, 9 урок

  1.  

8-А

Приходько Т.Т.

Українська мова

П′ятниця, 9 урок

  1.  

8-Б

Зарицька Г.В.

Іноземна мова (англійська)

(поділ на групи)

Понеділок, 4 урок

Середа, 1 урок

  1.  

8-Г

Бондаренко Ю.Ю.

Російська мова

Середа, 9 урок

  1.  

9-А

Северін В.М..

Алгебра

Середа, 9 урок

  1.  

9-Б

Левіна Л.Р.

Алгебра

Четвер, 9 урок

  1.  

9-В

Северін В.М.

Алгебра

Четвер, 9 урок

  1.  

9-Г

Приходько Т.Т.

Українська мова (поділ на групи)

Понеділок, 3 урок

Четвер, 4 урок

  1.  

10-А

П'ятенко О.В.

Українська мова

П′ятниця, 9 урок

  1.  

10-Б

П'ятенко О.В.

Українська мова

Вівторок, 7 урок

  1.  

11-А

Семенець І.М.

Українська мова

(поділ на групи)

Понеділок, 4 урок

  1.  

11-А

Остроумова Н.Г.

Іноземна мова (англійська)

(поділ на групи)

Середа, 6 урок

Четвер,6 урок

П′ятниця, 5 урок

  1.  

11-Б

Гамоцька О.В.

Всесвітня історія

Середа, 9 урок