Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

 





Розклад факультативів та індивідуально-групових занять

Розклад

проведення факультативних занять

для учнів Харківської гімназії №14

на 2018/2019 н.р.

Клас

Назва факультатива

ПІБ вчителя

Кількість годин

Час проведення

8-Б

Синтаксис сучасної

української мови

 

Приходько Т.Т.

0,5

Вівторок (2,4)

16.10-16.55     (к.7)

8-В

Синтаксис сучасної  української мови

 

П’ятенко О.В.

 

0,5

Понеділок (1,3 )

16.10-16.55     (к.1)

8-Г

Синтаксис сучасної української мови

 

Приходько Т.Т.

0,5

Середа(2,4)

16.10-16.55     (к.7)

8-Д

Синтаксис сучасної української мови

 

Семенець І.М.

0,5

Середа(1,3)

16.10-16.55     (к.42)

11-Б

Стилістика української мови

 

П’ятенко О.В

1

Середа

16.10-16.55

(к. 6)

10-А

Обчислювальний

 практикум

 

Шурухіна О.П.

1

Середа

16.10-16.55     (к.73)

11-А

Комплексні числа та їх застосування

 

Северін В.М.

1

Четвер

16.10-16.55     (к.74)

 

 

 

 

 

 

Графік

проведення індивідуальних та групових занять

у 2018/2019 н.р.

 

Клас

Учитель

Предмет

Час проведення

6-Б

Приходько Т.Т.

Українська мова

Понеділок

16.10-16.55  (к.7)

6-В

Мороз Н.М.

Українська мова

Середа

15.15-16.00 (к.43)

6-Г

Мороз Н.М.

Українська мова

П’ятниця,

15.15-16.00 (к.43)

7-Б

Левіна Л.Р.

Алгебра

Четвер

16.10-16.55  (к.75)

7-В

Левіна Л.Р.

Алгебра

Понеділок

16.10-16.55  (к.68)

7-Г

Булачек О.І.

Алгебра

Понеділок

16.10-16.55 (к.79)

10-А

Шурухіна О.П.

Алгебра

Понеділок

16.10-16.55  (к.73)

10-Б

Курек Т.Г.

Англійська мова

(2 год)

Середа, п'ятниця

16.10-16.55 (к.32)

11-А

Корягіна Л.В.

Захист Вітчизни

Понеділок

16.10-16.55  (к.67)

11-А

П'ятенко О.В.

Українська мова

П'ятниця

16.10-16.55  (к.74)

11-Б

Дубініна І.В.

Історія України

Вівторок

16.10-16.55 (к. 6)

11-Б

Остроумова Н.Г.

Англійська мова

Понеділок

16.10-16.55 (к.77)

 

Графік

надання додаткових освітніх послуг

в Харківській гімназії №14 у 2018/2019 н.р.

 

Клас

Учитель

Предмет

Час проведення

5-Б

 

Дабдіна О.С.

іноземна мова (англійська)

Четвер

15.15-16.00     (к.80)

5-В

 

Шовкун М.П.

друга іноземна мова (німецька)

Середа

15.15-16.00     (к.45 )

5-Г

 

Семенець І.М.

українська мова

Понеділок

15.15-16.00     (к.42)

6-Б

 

Приходько Т.Т.

українська література

Четвер

16.10-16.55     (к.7)

6-А

Криничанський В.В.

трудове навчання (поділ на групи)

Вівторок, 2 урок (к.1А)

7-Б

Шовкун М.П.

друга іноземна мова (німецька)

Понеділок

15.15-16.00     (к.75)

7-Г

Омелянчук О.С.

українська мова

Вівторок

16.10-16.55 (к.44)

8-Б

Смірнова С.М.

іноземна мова (англійська) (поділ на групи)

Вівторок, 6 урок (к32)

Четвер, 5 урок (к.32)

8-Б

Челомбітько Т.Л.

друга іноземна мова (німецька) )(поділ на групи)

Середа, 2 урок (к78)

П’ятниця, 4 урок (к.78)

8-Б

Криничанський В.В.

трудове навчання (поділ на групи)

Четвер, 3 урок (к. 1А)

8-В

Смірнова С.М.

іноземна мова (англійська) (поділ на групи)

Понеділок, 7 урок (к32)

П’ятниця, 4  урок (к.32)

8-Г

Лазутська Т.В.

алгебра

П’ятниця

16.10-16.55 (к.72)

8-Д

Левіна Л.Р.

фізика

Вівторок

16.10-16.55 (к.68)

9-А

Ніщименко С.М.

друга іноземна мова (німецька) )(поділ на групи)

Вівторок, 3урок (к.44)

П’ятниця, 4 урок (к.1)

9-В

 

Лазутська Т.В.

алгебра

Четвер

16.10-16.55 (к.72 )

9-Г

 

Лазутська Т.В.

алгебра

Вівторок

16.10-16.55 (к.72 )

10-А

Гамоцька О.В.

історія України

Четвер

16.10-16.55 (к.80)

10-Б

Гамоцька О.В.

історія України

Понеділок

16.10-16.55 (к.80)

11-А

 

Ніщименко С.М.

 

укр. мова (поділ на групи)

 

Понеділок, 4 урок (к.42)

 

11-А

 

Кондратенко О.В

англ. мова (поділ на групи)

Вівторок,2 урок (к.46)

Четвер, 6 урок (к.46)

П'ятниця, 3 урок (к.46)