Графік освітнього процесу

Організація освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 3 вересня  по  28  грудня  2018 року,

ІІ семестр – з 14 січня по 24 травня 2019 року.

Тривалість уроків  у  ХГ №14  становить:

у 1-х класах – 35 хвилин,

у 2–4-х класах – 40 хвилин,

у 5–11-х класах – 45 хвилин.

Канікули:

осінні з 22 по 28 жовтня  2018 року,

зимові з 29 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року,

весняні з 25  по 31  березня 2019 року.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах, навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах  і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

У 2018/2019 навчальному році передбачається проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової школи у вигляді підсумкових контрольних робіт з трьох предметів: читання, української мови та математики.
Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.