Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області

 






Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Вчителі гімназії

 

С П ИС О К

педагогічних працівників Харківської гімназії №14 на 2019/2020 н. рік (станом на 05.09.2019)

 

П.І.Б.

Посада

Спеціальність

за дипломом

Категорія

Звання

  1.  

Аболоніна Раїса Антонівна 

учитель початкових класів

педагогіка і методика початкового навчання,

учитель початкових класів

вища

вчитель-методист

  1.  

Алексєєв Юрій Семенович

учитель інформатики, трудового навчання

учитель математики, інформатики і обчислювальної техніки,

 «Менеджмент організацій»

вища

 

  1.  

Балан Олена Петрівна

учитель фізичної культури

учитель фізичної культури

І

старший учитель

  1.  

Большаніна Валерія Олегівна

вихователь ГПД

вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп

мол. спец.

 

  1.  

Бондаренко Юлія Юріївна

учитель російської мови та літератури

учитель російської мови та літератури

 

виша

старший учитель

  1.  

Бондаренко Людмила Василівна

учитель фізики

фізик,

викладач фізики

вища

вчитель-методист

  1.  

Бончковська Світлана Вячеславівна

учитель української мови та літератури

викладач-філолог, викладач української мови та літератури

вища

 

  1.  

Булачек Олександра Іванівна

учитель математики

математика, учитель математики

вища

вчитель-методист

  1.  

Валентієнко Вікторія Вікторівна

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

старший учитель

  1.  

Галоян Катерина Олександрівна

учитель біології

учитель біології та хімії

вища

вчитель-методист

  1.  

Гамоцька Олена Володимирівна 

учитель   історії

учитель фізичної культури та історії

вища

 

  1.  

Глібова Аліна Володимирівна

заст. дир. з НВР, учитель математики

викладач математики

вища

 

  1.  

Голуб Сергій Петрович

керівник гуртка

вчитель історії

спеціаліст

 

  1.  

Горяінова Людмила Олександрівна

учитель біології

біолог, викладач біології та хімії

вища

старший учитель

  1.  

Головнич Світлана Олексіївна

вихователь ГПД

вчитель початкових класів, організатор роботи з дитячими та юнацькими колективами

мол. спеціаліст

 

  1.  

Дабдіна Олена Станіславівна

заст. дир. з НВР, учитель англійської мови

філолог,

викладач  англійської мови і літератури, французької мови, перекладач

вища

вчитель-методист

  1.  

Детушева Ганна Вікторівна 

учитель фізичної культури

учитель фізичної культури

І

 

  1.  

Долгополова Світлана Миколаївна

учитель початкових класів

початкові класи,

учитель математики та інформатики

І

старший учитель

  1.  

Дубініна Олена Миколаївна 

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

вчитель-методист

  1.  

Дубініна Ірина Валентинівна 

учитель історії

викладач історії та суспільно-політичних дисциплін

вища

 

вчитель-методист

  1.  

Єфімова Юлія Вячеславівна 

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

старший учитель

  1.  

Єкимова Ніна Анатоліївна 

учитель російської мови та літератури

учитель російської мови та літератури

вища

вчитель-методист

  1.  

Єлагіна Людмила Михайлівна 

учитель музичного мистецтва

музична  педагогіка

вища

вчитель-методист

  1.  

Зарицька Ганна Василівна

учитель англійської мови

«Початкове навчання»;

 «Педагогіка і методика середньої освіти; мова та література (англійська)»

ІІ

 

  1.  

Зміївська Олена Василівна

учитель німецької та англійської мови

вчитель німецької і англійської мови, зарубіжної літератури

ІІ

 

  1.  

Золоташко Яна Володимирівна

педагог-організатор, учитель образотворчого мистецтва

учитель початкових класів та образотворчого мистецтва

І

 

  1.  

Кандиба  Юлія Сергіївна

учитель початкових класів

учитель початкових класів

ІІ

 

  1.  

Кіц Олеся Олександрівна

учитель  інформатики

вчитель математики та інформатики;

психолог, практичний психолог

ІІ

 

  1.  

Клименко Олександра Юріївна 

учитель початкових класів

вчитель початкових класів; філолог, мова та література (англійська)

вища

 

  1.  

Ковкіна Олександра Анатоліївна

учитель англійської мови мови

учитель англійської мови

ІІ

 

  1.  

Кондратенко Ольга Вадимівна

учитель англійської мови мови

учитель англійської мови

вища

 

  1.  

Корягіна Любов Вікторівна 

учитель хімії

хімік, викладач хімії

вища

вчитель-методист

  1.  

Косенко Ірина Сергіївна

учитель математики та фізики

учитель математики, фізики, астрономії

І

 

  1.  

Котляр  Інна

Олександрівна

учитель  інформатики та фізики

учитель фізики, інформатики та астрономії

ІІ

 

  1.  

Кравченко Наталя Юріївна

вихователь ГПД

учитель початкових класів

спеціаліст

 

  1.  

Кузніченко  Катерина Вячеславівна

учитель англійської мови мови

філолог, вчитель англ. мови та зарубіжної літ.

спеціаліст

 

  1.  

Курек Тетяна Геннадіївна 

учитель англійської мови

філолог (англійська мова)

вища

старший учитель

  1.  

Кучма Надія Анатолівна

учитель російської мови та літератури

учитель російської мови та літератури

вища

старший учитель

  1.  

Лазутська Тетяна Вікторівна 

учитель математики

викладач математики

вища

 

  1.  

Лапицька Софія Йосипівна

керівник гуртка

фортепіано

 

спеціаліст

 

  1.  

Левіна Людмила Робертівна 

учитель фізики та математики

учитель фізики та математики

вища

вчитель-методист

  1.  

Лєонова Інна Михайлівна 

учитель математики та фізики

учитель математики та  фізики

ІІ

 

  1.  

Макаренко Володимир Іванович

учитель фізичної культури

фізична культура і спорт

спеціаліст

 

  1.  

Матвійчук Світлана Вадимівна

учитель початкових класів

вчитель початкової школи

мол. спеціаліст

 

  1.  

Матяж Ольга Михайлівна

учитель німецької мови

учитель української мови та літератури і німецької мови; мова і література (англійська)

вища

 

  1.  

Міхєєва

Юлія

 Василівна

учитель англійської мови

учитель англійської мови

спеціаліст

 

  1.  

Муравйова Інеса Петрівна

учитель початкових  класів

учитель початкових класів

І

 

  1.  

Мороз Наталія Миколаївна

учитель української  мови та літератури

викладач української мови та літератури

І

 

  1.  

Москаленко Надія Миколаївна 

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

вчитель-методист

  1.  

Ніщименко Світлана Миколаївна

заст. дир. з НВР, учитель української  мови і літератури та німецької мови

учитель української мови та літератури і німецької мови

І

старший учитель

  1.  

Омелянчук  Оксана Сергіївна 

учитель української мови та літератури

викладач української мови та літератури

вища

старший учитель

  1.  

Онищенко Ніна Миколаївна 

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

вчитель-методист

  1.  

Орлова Катерина Ізотівна 

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

старший учитель

  1.  

Остапенко Ольга Василівна 

учитель трудового навчання

учитель образотворчого мистецтва, креслення

вища

вчитель-методист

  1.  

Остапчук Світлана Володимирівна

учитель фізичної культури

фізична культура і спорт, викладач- тренер з гімнастики

вища

 

  1.  

Остроумова Нарміна Гусейнівна

учитель англійської мови

викл.англ.мови, перекладач

вища

старший учитель

  1.  

П’ятенко Олена Володимирівна

учитель української мови та літератури

учитель української мови та літератури

вища

вчитель-методист

  1.  

Пивоварова Наталія Анатоліївна 

практичний психолог

психолог

вища

практичний психолог-методист

  1.  

Приходько Тетяна Тарасівна 

учитель української  мови та літератури

учитель української мови та літератури

вища

старший учитель

  1.  

Проскуров Євгеній Михайлович 

учитель фізичної культури

учитель фізкультури

І

 

  1.  

Пронь Інна Олександрівна  

учитель англійської мови

філолог, викладач англійської мови та літератури, викладач німецької мови

ІІ

 

  1.  

Путівська Кристина Оленівна

учитель початкових класів

вчитель початкової школи

спеціаліст

 

  1.  

Радченко Вікторія Анатоліївна

учитель початкових класів

Викладач в початкових класах, філолог, викладач рос. мови та літ., вчитель англ.. мови

вища

старший учитель

  1.  

Рибіна Юлія Олександрівна 

учитель інформатики

учитель інформатики

І

 

  1.  

Русакова Валентина

Володимирівна

учитель географії

учитель географії, біології

вища

вчитель-методист

  1.  

Савельєва Олена Володимирівна  

учитель біології

учитель біології

 

вища

старший учитель

  1.  

Самотой Тетяна Олегівна

учитель англійської мови

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури

спеціаліст

 

  1.  

Семенець Ірина Миколаївна

учитель української  мови та літератури

філолог, викладач російської мови та літератури;

учитель української мови та літератури

 

вища

старший учитель

  1.  

Сєдих Світлана Анатоліївна

учитель початкових класів

учитель початкових класів

вища

 

  1.  

Семісал Тетяна Валеріївна 

учитель початкових класів

учитель початкових класів

ІІ

 

  1.  

Сіряк Галина Вікторівна 

учитель музичного  мистецтва

учитель початкових класів, учитель музики

вища

вчитель-методист

  1.  

Смірнова Світлана Михайлівна 

учитель англійської  мови

учитель англійської мови

вища

старший учитель

  1.  

Собченко Тетяна Миколаївна

учитель предмета «Основи здоров'я»

учитель початкових класів

спеціаліст

 

  1.  

Судакова Наталія Вікторівна

заст. дир. з НВР, учитель української мови та літератури

учитель української мови та література, історії;  «Управління навчальним закладом»

вища

старший учитель

  1.  

Сюрін Олег Миколайович

заст. дир. з НВР, учитель інформатики

викладач фізики

вища

вчитель-методист

  1.  

Уманська Олена Дмитрівна

керівник гуртка

солістка оркестра, викладач

спеціаліст

 

  1.  

Фурсов Максим Сергійович 

заст. дир. з НВР, учитель фізичної  культури

учитель фізичного виховання; «Управління навчальним закладом»

вища

вчитель-методист

  1.  

Хейлик Сергій Сергійович

учитель предмета «Захист Вітчизни»

учитель російської мови та літератури

 

 

  1.  

Чекан Людмила Володимирівна

учитель історії та суспільно-політичних дисциплін

викладач історії та суспільно-політичних наук; правознавство.

вища

 

  1.  

Челомбітько Тетяна Леонідівна

учитель російської мови, світової літератури та німецької  мови

викладач російської мови та літератури; учитель німецької мови

вища

вчитель-методист

  1.  

Чубарова Ірина Евгенівна

учитель початкових класів

учитель початкових класів

спеціаліст

старший учитель

  1.  

Шендрик Діана Віталіївна

учитель початкових класів та музики

учитель початкових класів та музики

І

 

  1.  

Шкурапет Наталія Іванівна 

директор, учитель хімії

хімік, викладач хімії; менеджмент освіти

вища

вчитель-методист

  1.  

Шовкун Марина Петрівна

учитель німецької  мови

філолог, викладач нім. мови та літ, англ. мови

вища

старший учитель

  1.  

Шурухіна Олена Петрівна 

заст. дир. з НВР, учитель математики

учитель математики та інформатики

 

вища

вчитель-методист

  1.  

Юрченко Тетяна Іванівна 

учитель російської  мови та літератури

учитель російської мови та літератури

І

 

  1.  

Янчук Юрій Юрійович

заст. дир. з НВР; учитель географії

викладач географії

вища

вчитель-методист