Александр Блок (Александр Новиков)
Александр II, или История трех одиночеств (Леонид Ляшенко)
Александр I (Александр Архангельски)
Аксаков (Михаил Лобанов)
Айседора Дункан (Морис Левер) (ЖЗЛ)
Адмирал Нельсон (Владимир Шигин)
Адмирал Макаров (К. Осипов)
Адмирал Кузнецов (Владимир Николаевич Булатов)
Адмирал Корнилов (Светлана Кузьмина)
Адмирал Колчак, верховный правитель России (Павел Зырянов)
Адам Смит (Андрей Аникин)
Авиценна (Вера Смирнова-Ракитина)
Абель - Фишер (Николай Долгополов)

Авраменко, О. М. Українська література [Текст] : підручник для 7-го кл. / О. М. Авраменко. – К . : Грамота, 2007. – 296 с. : іл.

Бібліотечний урок!!!

Доброславська шкільна бібліотека разом з учителем музики Бербер.Т.В провела урок ( за нормами моралі педагога В.О.Сухомлинського) з учнями 5 А класу "Ми слухаємо музику природи". Використано полотна українських художників-пейзажистів,звучали музичні твори про природу відомих композиторів.А також учні прослухали музичні етюди про природу,зіграні на скрипках ученицями 5 А класу Крістіною Фомюк та Тетяною Руденко. Це були незабутні хвилини прекрасної мандрівки у музику природи.