Зустріч з інспектором поліції

29 лист. 2018
Мамоненко Микита Сергійович- інспектор відділку по зв'язкам з громадою. Лекція проведена в рамках всеукраїнського тижня права!

Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця навчальних закладів із працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
29 листопада відбулася зустріч з інспектором з управління патрульної поліції в Харківській області - Мамоненко Микита Сергійович.
Під час зустрічі Микита Сергійович ознайомив учнів 8-9 класів з різними видами правопорушень, особливо наголошено було на випадках насильства, зокрема булінгу, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного користування Інтернетом, звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.
На завершення зустрічі інспектор побажав кожному будувати своє майбутнє в рамках чинного законодавства.