Нарада з питань щодо насильства та жорстокого поводження з дітьми

12 груд. 2018
Міжнародна кампанія «16 днів проти гендерно обумовленого насильства». Минулої суботи, 08.12.18, відбулася нарада з питань щодо жорстокого поводження дітей та насильства у сім'ї. На нараді були присутні шкільний психолог Наталія Анатоліївна та соціальний педагог Аліна Андріївна.

Соціальний центр «Сім’я» Громадської організації «Ми небайдужі» активно підтримує кампанію “16 днів проти ґендерно зумовленого насильства” та ініціює проведення тематичних заходів. Соціальний центр "Сім'я", спільно с ГО "Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв" та Службою у справах дітей по Немишлянському району м. Харкова Харківської міської ради організували «Дискусійний клуб» з кінопоказом документального фільму "Домашні ігри" української режисерки Alisa Kovalenko.

У якості експертів та гостей були заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Светлана Горбунова-Рубан, начальника Служби у справах дітей Немишлянського району Валентина Доля, представники ювенальної превенції Константин Шеремет та патрульної поліції Алла Сторокожева ГУНП в Харківській області, начальник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва, адвокат Марина Бурдукова, психолог Яна Сингуцька.

Обговорили питання насильства в сім'ї та суспільстві, взаємодію між представниками влади та громадськості, як запоруку ефективності запобігання та протидії домашньому насильству. Також, розглядалися такі питання , як: що таке насильство в сім’ї: поняття та види; як відрізнити насильство в сім’ї від конфлікту; масштаби та наслідки насильства в сім’ї.

Теми, які були розглянуті на нараді є досить життєвими та дуже важливими у наш час!