Лекція з ПДР, для учнів 2х, 3х та 4х класів

11.12.2018
Коли справа стосується безпеки дітей, ми не можемо залишатися осторонь! Такої ж думки Євгеній Колесник з ОО "Безопасность пешеходов и велосипедистов".

Сьогодні, 11.12.18, до нашої школи завітав Євгеній Колеснік з бесідою про поведінку на дорозі. Бесіда пройшла у форматі живого спілкування. Діти активно приймали участь під час відповідей на запитання лектора та самі особисто не залишили Євгенія без цікавих запитань. Можу точно сказати, що бесіда була надзвичайно корисною та цікавою. Увесь педагогічний колектив та батьки других, третіх та четвертих класів безмежно вдячні Євгенію Колеснику за проведену роботу! Всі добре знають, що правила дорожнього руху, як і будь-яка інша пізнавально-повчальна інформація, повинні подаватися дозовано і відповідним прикладом. Лектор використав під час бесіди різноманітні зображення та ігрові методи, для кращого засвоєння матеріалу.