ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІЦЕЮ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

здійснюється у форматі онлайн-навчання за допомогою технологій дистанційного навчання та за дистанційною формою здобуття освіти

У ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЛІЦЕЮ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАСТУПНІ ОСВІТНІ СЕРВІСИ Й ПЛАТФОРМИ:

-за допомогою сервісу Zoom здійснюється онлайн-навчання, підтримка робочих зв'язків, проведення онлайн-зустрічей та конференцій педагогів з учнями.

Zoom – зручний додаток для відеоконференцій: як працює і де завантажити програму

-система Google Classroom надає можливість онлайн-консультацій, створення та виконання завдань з усіх видів перевірочних і самостійних робіт, передбачених навчальними програмами. Посилання та коди доступу отримуються у вчителів-предметників та класних керівників.

Інструкція для учнів щодо роботи в Google Classroom

”Нові знання” - це сторінка електронних щоденників, журналів та дистанційного навчання порталу. Цей портал корисний для учнів і батьків, опікунам школярів, класних керівників, завучів, вчителів, адміністраторів школи, органів управління освітою.

Сайт ”Нові Знання” є однією зі складових всеукраїнського проекту ”КУРС: Освіта”.

Ви зможете переглянути розклад занять, знайшовши свою школу на мапі, або за номером. Якщо ви маєте логін та пароль доступу до сайту, можна також перейти до власних журналів (вчителі) або щоденників (учні та батьки), натиснувши кнопку ”Увійти”.

Інформацію щодо реєстрації та отримання паролю для входу ви можете отримати у класного керівника ліцею.