ХІ Міський турнір юних економістів

26.09.2017
23 вересня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся ХІ Міський турнір юних економістів

Організаторами турниру є Департамент освіти Харківської міської  ради і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
 У турнірі взяли участь 60 учнів – 12 команд з усіх районів міста Харкова. За результатами боїв дипломами Департаменту освіти та подарунками нагороджена дипломом ІІІ ступеня - збірна команда учнів Немишлянського району «Креатив – за!»
Татаренко Дмитро, учень 11 класу, визнаний переможцем турніру в особистій першості і нагороджений дипломом ІІІ ступеня.