Масові заходи 2018/2019

Дорогі педагоги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем працівників освіти! Нехай кожен ваш новий день буде щедрим на успіхи й перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення та шляхетні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на благо освітньої сфери, твердою — віра, непоборною — сила духу! Здоров’я ваше хай завжди буде міцним, успіхи — вражаючими, друзі — вірними, а родина — благополучною. Нехай таланить вам у всьому на многії та благії літа.

З повагою бібліотекари гімназії.

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек.

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ

№ 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек.

В Україні він відзначається 30-го вересня.
Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Професія бібліотекара є надзвичайно важливою, бо відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Шановні колеги, вітаємо вас зі святом!

Усім вам, хто присвятив себе рідній бібліотеці, хто віддає їй тепло своєї душі, глибокі знання, фахову майстерність, бажаємо міцного здоров'я, достатку, добра й щастя. Хай і надалі вас не полишає творче натхнення, нехай здійснюються всі ваші мрії та бажання, а доля дарує незабутні миті щастя!

Бібліотека гімназії отримала перші подарунки та привітання від вдячних читачів -  учнів та батьків 2 - Б класу(кл.керів. Єфімова Ю.В.). Щиро дякуємо!

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. За кожною обкладинкою живе цілий світ. Ми з радістю та вдячністю продовжуємо приймати подарунки. Сьогодні фонд бібліотеки поповнився новими книжками для першокласничків. Щиро дякуємо учням та батькам 9-Г класу (кл.кер. Бондаренко Ю.Ю.), 11-А та 11-Б класів (кл.кер. Єкімова Н.А., Дубініна І.В.)

Чудові і яскраві книжки бібліотеці подарували учні і батькі 6- Г класу

(кл.кер. Смирнова С.М.). Щиро дякуємо!

Сьогодні до абонементу бібліотеки с привітанням та подарунками до свята бібліотекарів завітали маленькі користувачі 2 - В класу (кл. рук. Москаленко Н.М.). Дякуємо! Особливо Артему Данилову! Завжди раді бачити вас у бібліотеці.

Цікаві книжки для малечі подарували бібліотеці учні 9-А класу

(кл. кер. Приходько Т.Т.) Дякуємо!

Європейський день мов щорічно відзначається 26 вересня.

Це досить молоде свято, було засноване тільки в 2001 році. Започаткован цей день з метою підтримки мовного різноманіття, розвитку викладання різних мов у світі та їх вивчення. Європейський день мов – це прекрасний привід пробудити інтерес до вивчення іноземної мови. Адже зараз, практично кожен житель Європи розмовляє двома мовами. Навіть девіз ЮНЕСКО проголошує важливість цього: "Вивчаємо мови протягом всього життя". Напередодні Європейського дня мов учениці 9-Б класу: Теплова Л., Будник Л., Махова С., Тризна Л. (кл.керів. Юрченко Т.І) та бібліотека гімназії вирішили розповісти більше про це свято. Учні 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 6-Г,7-Г,7-Д класів з цікавістю слухали розповіді дівчат, дивились презентацію, відгадували загадки про європейські країни та почувши прислів’я іноземною мовою, знаходили  аналогічні у рідній.

Вітаємо з новим 2018/2019 навчальним роком!

Від всієї душі бажаємо успіхів! Нехай чудовий навчальний рік надихне учнів на отримання нових знань і здійснення великих і маленьких відкриттів.

Для бібліотеки навчальний рік почався з приємного та  несподіваного подарунка від батьків та учнів 5 – Г класу (кл.кер. Савєльєва О.В.) Щиро дякуємо дарувальникам за внесок у формування фонду бібліотеки.