«Наукова подорож шкільними сходинками»

1 вер. 2020
Свято для першокласників

1 вересня відбулося свято для першокласників «Наукова подорож шкільними сходинками». Учні середньої школи під керівництвом вчителів  образотворчого мистецтва (Остапенко О.В.), хімії (Корягіна Л.В.), фізики (Бондаренко Л.В), фізкультури (Балан О.П.) та  педагогів-організаторів  підготували і провели майстер-класи та  флешмоб. Учні 1-х класів подивилися виступ команди переможців черлідингу під керівництвом Остапчук С.В. Також для першокласників та їх батьків було проведено імпровізований концерт, у якому взяли участь переможці  та призери всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів: Синжеряк Георгій (7кл.), Скрипка Василина (4-Б), Бєлова Віолетта (9-Г), Корягіна Поліна (5кл.), Берестоцький Арсеній (1 кл.).