ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

26 лист. 2020
ОГОЛОШЕНО МІЖНАРОДНУ ОЛІМПІАДУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Пропонуємо учням  від 6 до 17 років взяти участь у мовній олімпіаді.

Олімпіада складається з 2-х етапів. Якщо учень проходить ці етапи, він виходить у фінал, який відбудеться в Італії (учень в супроводі вчителя може поїхати в Італію, де харчування і проживання забезпечують організатори міжнародної олімпіади). Протягом  7 років, окрім 2020 року, фінал відбувався у Італіі. Ми сподіваємось, що епідеміологічна ситуація у світі нормалізується, кордони відкриють і фіналісти матимуть змогу поїхати до Італіі у вересні 2021 року.

Дати початку реєстрації: 15 листопада 2020 – 12 лютого 2021 року.
Вартість реєстрації і участі (сплачується єдиноразово): 290 грн.
Навіщо брати участь?
Всі учасники отримують сертифікат про участь.
Всі учасники отримують знижки на навчання в American High School Dual Diploma Program.
Це унікальна міжнародна олімпіада з англійської мови, яка відкрита для всіх учнів з усього світу.
Фінальний етап проходить в Італії!
Це досвід міжнародного спілкування і перевірка знань, а також мотивація для багатьох учнів.
ЦІКАВО? ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО СВОГО ВЧИТЕЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ