Участь у відкритому засіданні лідерів учнівського самоврядування Немишлянського району Асоціації ДЮГО «ТЕМП»

27 бер. 2024
Зустріч в метрошколі

27 березня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування Немишлянського району Асоціації ДЮГО «ТЕМП». Учні Харківського ліцею № 14 взяли участь у тренінгу в метрошколі.

Під час засідання молодь заслухала звіт про проведення благодійних акцій в рамках проекту «QR-КОД ПОДВИГУ. ДЯКУЄМО. ПИШАЄМОСЬ. ПАМ'ЯТАЄМО!» :
• «Українському воїну з любов’ю!» до Дня Захисників і Захисниць України.
• «Крок до Перемоги» до Дня Збройних Сил України.
• «Наближаємо Перемогу» (до другої річниці початку повномасштабної війни росії проти України).

Наші учасники долучилися до тренінгу «Побудова миру в Україні: розвиток, навичок та компетенцій волонтерів", під час якого кожен презентував своє бачення відбудови та розвитку рідного міста Харкова та всієї України.
Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері та ще раз показала, що майбутнє міста в надійних руках.

Також на засіданні було сплановано та обговорено алгоритм проведення акції допомоги «З любов’ю в серці», яка буде анонсована напередодні Великодня.