Вітаємо призера ВТЮП

15 квіт. 2024
III місце на Всеукраїнському турнірі юних правознавців

Вітаємо нашу ліцеїстку Бабіну Марію, ученицю 10 класу, яка стала призером Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у складі команди Немишлянського району «Слобожани».

З 10 до 14 квітня 2024 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся фінальний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у місті Луцьку.

У турнірі змагались 18 команд з числа старшокласників із семи областей. Місто Харків представляли чотири команди, серед яких була і команда Немишлянського району «Слобожани», яка посіла почесне ІІІ місце у рейтингових боях.

Юні правознавці отримали корисний досвід, показали високий рівень знань з правознавства, продемонстрували уміння згуртованої роботи у команді, познайомилися з однолітками з інших міст і налаштовані готуватися до турніру у  наступному році.