Психогеометрія

22 квіт. 2024
Профорієнтаційний онлайн-тренінг

Через рік учні 8 класів отримають перший документ про освіту. Для когось цей документ стане квитком у самостійне життя. Середні навчальні заклади, училища - такі маршрути чекають тих, хто вже зробив свій вибір. Для решти буде ще 2 роки, щоб подумати, а вибрати є з чого - в світі більше 55 тисяч професій! Учні повинні будуть зробити перший серйозний крок у майбутнє. І ціна цього кроку -  власна доля.

Практичним психологом Пивоваровою Н.А було проведено профорієнтаційний онлайн-тренінг «Психогеометрія» серед учнів 8 класів.  Психогеометрія  – цікава практична система дослідження особистості. Вона створена і широко застосовується в різних країнах світу. Її автор – фахівець з підготовки управлінських кадрів. Учні 8 паралелі намагалися пізнати себе через конструктивний малюнок геометричних фігур та психогеометричний тест Сьюзен Дилінгер.