Проведення просвітницького заходу

23 квіт. 2024
До Дня пам'яті Чорнобильської трагедії

На просвітницькому заході практичний психолог Пивоварова Н.А та соціальний педагог Золоташко Я.В. разом з учнями 7-х класів згадали про Чорнобильську трагедію та вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи людство від страшного атомного лиха. Крім того учні дізналися, звідки походить назва міста Чорнобиль та міста Прип’ять. Учні ділилися власними знаннями про радіацію, реактор, захисний саркофаг та проте, хто такі ліквідатори.

Герої Чорнобиля відомі всьому світу, їхніми іменами названі вулиці. В нашому рідному Харкові також вшановано пам’ять чорнобильців: створені пам’ятники, меморіальні дошки, в тому числі і в  Немишлянському районі.

Закріплення отриманої інформації учнями через проведення гри «Правда чи міф» та виконання творчого завдання "Артоб’єкти Чорнобиля":