Участь у онлайн-марафоні «УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА – НАЦІОНАЛЬНА БРОНЯ»

13 трав. 2024
До Всесвітнього дня вишиванки

Українська вишиванка - це національна святиня, національна броня! Унікальний код українського етносу, який втілив глибокі символи та майстерність нашого народу.

#ЦДЮТ6_БроняНації

Вишиванка – це невід'ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай же вона зігріває душу, дає відчуття національної духовності і високої морально-етичної культури!
Нехай День вишиванки зітре кордони та об'єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України!

8-Б

5-Б

Флешмоб до Дня вишиванки від учнів 6-Г класу

6-Б

2-В

Презентація - конкурс на краще читання віршів про вишиванку "Золоті слова"

2-А

3-Б

4-В

2-Б

Виставка малюнків учнів 3-Г класу

Зейналова Роя

Коримова Злата

Лисак Влада 3-Г

Петлиця Дамір

Токарева Дар'я

Федорова Уляна

Фунтова Ліза

Відео від учнів 6-А класу

Вітання від учнів 4-Г класу

Вітання від учениць 1-А класу Тихоненко Злати та Брагіної Злати

Онуфрієва Христина, учениця 5-Г класу КЗ "Харківський ліцей № 14 Харківської міської ради" Немишлянського району, зараз навчається водночас і в польській школі, і в ХЛ № 14.
Вважає, що вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам'ять. Попри свою багатовікову історію вишиванка – це модно та дуже стильно. Немає більше національного одягу, який би так добре вписувався в сучасність, як українська вишиванка.

Коваль Анастасія 5 Г

Мороз Наталія Миколаївна, вчителька української мови та літератури

Вишивка сьогодні живе повнокровним життям, прикрашає сучасний інтер'єр, одяг, надаючи йому своєрідності й неповторності. Вишивка – мистецтво високої естетичної наснаги, мистецтво простого й разом із тим мудрого декоративного мислення.

Витоки народного мистецтва сягають сивої давнини. Зберігаючи тісний зв'язок з традиціями народної творчості минулого, народне мистецтво набуває нового змісту, нових якостей і рис сьогодення. Вічнозелене дерево народної творчості збагачується новими паростками в наш час. Тепло своїх рук, душевну теплоту передає у своїх роботах майстриня та вчителька української мови та літератури  Наталія Мороз.

#ЦДЮТ6_БроняНації