Кібербулінг

12 вер. 2023
Зустріч шкільного психолога з учнями 7х класів

Серед учнів середньої ланки було проведено тренінг «Кібер-булінг або агресія в інтернеті: способи роспізнання та захист».  На  цьому заході окрім  вхідного анкетування учнів, надання корисної інформації стосовно попередження цього негативного явища в суспільстві, учні отримали правила-поради для подолання кібербулінгу,   мали змогу поділитися власним досвідом з цієї теми, та виконали арт- психологічну техніку «Фортеця захисту України». Фортеця – це місце, яке символізує міцність, захист, оборону, незламний дух. Тому метафора "фортеці" на сьогодні є потужним інструментом для пошуку ресурсу та захисту від травмуючих подій особливо підлітків. А її малювання знімає  психоемоційне напруження,  сприяє зниженню рівня тривоги,  надає можливість пошуку  та відновлення ресурсного стану.