Проведення занять практичним психологом до Міжнародного дня ментального здоров’я

9 жовт. 2023
Артметодика «Чарівна парасолька», терапевтична казка «Сміливе китеня», вправа "Термометр настрою"

На занятті з психології для учнів 1-х класів до Міжнародного дня ментального здоров’я практичний психолог Пивоварова Н.А. провела рід заходів.

• Артметодика «Чарівна парасолька»: завдяки їй учні створили чарівну захисну парасольку з важливими ресурсами для себе (батьки, спорт, домашня тваринка та ін).
  • Разом з психологом діти розібрали терапевтичну казку «Сміливе китеня», яка була спрямована на зняття страху та тривоги під час звучання сирени.
  • Вправа "Термометр настрою" допомогла дослідити, чи покращився настрій у дітей завдяки проведеній роботі.