18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

17 жовт. 2023
Проведення тренінгу за темою: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»

З початком військової агресії Росії з України вимушено виїхали вже близько трьох мільйонів людей, більша частина з них – жінки та діти. Однак закордоном необачні біженці з України можуть потрапити на гачок злочинців і опинитись у небезпеці. Практичним психологом Пивоваровою Н.А. було проведено онлайн тренінг за темою: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?». На цьому заході психолог проінформував учнів 8 класів про феномен «Торгівлі людьми», розкрив суть поняття «торгівля людьми» та «рабство». Тренінг допоміг сформувати у школярів навички обережної поведінки та вміння захищати власну гідність, толерантного ставлення до постраждалих від торгівлі людьми. Учні також отримали рекомендації, як не стати жертвою злочинців закордоном, адже перебуваючи у стресовому стані та паніці людина може бути вразливою. Необхідність розкриття феномену «Торгівлі людьми» серед учнів підтверджується тим, що свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.