Заняття для учнів 6х-7х класів

13 лист. 2023
МОБІЛЬНИЙ "КЛАС БЕЗПЕКИ"

Для учнів 6х-7х класів Харківського ліцею № 14 було проведено заняття в мобільному "класі безпеки". В цьому мобілі є стенди та різноманітні освітні та інформаційні демонстраційні матеріали, мультимедійний екран. Навчальну зону "класу безпеки" розгорнули і назовні. Заняття для учнів проводили поліцейські, рятувальники, психолог. Поліцейські показали учням макети вибухових пристроїв та розповіли про небезпеку, яку в собі несуть такі знахідки і де їх можуть ховати. Діти могли ознайомитися з алгоритмом дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Рятувальники в простій та доступній формі розповіли правила безпечної поведінки в умовах війни. Вони встановили стенд з предметами, які найчастіше стають причинами пожежі, вогнегасники та інструкції з правилами поведінки. Також на заході з дітками працювала психолог з цікавим майстер-класом. Спеціалісти використали все найнеобхідніше, щоб маленьким слухачам було комфортно отримувати знання. Щиро вдячні за можливість навчати дітей більш яскраво та цікаво!

Разом крокуємо до безпечного майбутнього!