«Морський пейзаж»

29 лист. 2023
інтегрований урок з образотворчого мистецтва та психології для учнів 6-х класів

Практичний психолог гімназії Пивоварова Н.А. та вчитель образотворчого мистецтва  Золоташко Я.В. провели інтегрований урок з образотворчого мистецтва та психології для учнів 6 класів за темою «Морський пейзаж». Мистецтво і психологія мають спільне коріння. Кожен з нас творець, а творчість приносить нам величезне задоволення, заспокоєння. На занятті завдяки візуалізації «Мой човен у хвилях моря» учні стабілізували свій психоемоційний стан та наповнилися ресурсами. А потім на аркуш перенесли побачене: краєвиди, море, сонце, корабель … Пробудили через метафору корабля відчуття безпеки,  сприяли зниженню емоційної напруги. У творчості кожна дитина отримує багато можливостей, щоб висловитися, виразити свої почуття та емоції.