Школа майбутнього першокласника

9 лют. 2024
Математичні розмальовки, нейровправи, цифрограф

У Харківському ліцеї №14 розпочали роботу підготовчі розвивальні курси «Школа майбутнього першокласника» для дітей 5-6-річного віку. Майбутнім першокласникам пропонуємо: психологічну підготовку до школи; навчання грамоти та розвиток зв’язного мовлення; підготовку руки до письма; розвиток математичного та логічного мислення; вивчення англійської мови; естетичний розвиток з використанням методів арт-терапії. Групова й парна робота, навчальне відео, руханки, фізкультхвилинки,  візуалізації,  художньо-творча діяльність допоможуть маленьким учням не тільки зрозуміти, що таке шкільний урок, а й самостійно створити перші шкільні правила й закони життя в класному колективі.
На своїх заняттях з дошкільнятами практичний психолог використовує інноваційний підхід до розвитку дітей - нейрогімнастику. Діти виконують  прості та приємні рухи для забезпечення цілісної роботи мозку. Ці вправи покращують розумову діяльність, допомагають полегшити навчання, розвинути мовленнєві функції, засвоєння різноманітних навичок, підвищують розумову працездатність, стійкість уваги, а також сприяють цілісному розвитку мозку, синхронізації роботи півкуль, оптимізації когнітивних та афективних функцій. Нейрогімнастика активує природні механізми роботи мозку за допомогою фізичних вправ та розвиває взаємодію тіла та інтелекту.