Учителі ліцею обрали підручники для 2 класів на 2024-2025 навчальний рік

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

засідання педагогічної ради

26.01.2024     №  7

Голова –   Шкурапет Н.І .

Секретар – Приходько Т.Т.

Присутні:     особи  (лист реєстрації додається)

Порядок денний:

1. Про здійснення вибору та замовлення підручників для 2 класу.

Доповідач Ніщименко С.М., заступник директора з НВР

1. Про затвердження підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2024 року

Доповідач Ніщименко С.М., заступник директора з НВР

1. Слухали: Ніщименко С.М., заступника  директора з НВР, яка повідомила про те, що відповідно до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації від 11.01.2024 № 01-33/145  «Про проведення конкурсного відбору підручників та посібників для учнів 2-го класу» листа Міністерства освіти і науки України від 04 січня 2024 року № 1/139-24  «Про забезпечення виконання наказу МОН від 02 жовтня 2023 року № 1184 (зі змінами)», розпочато конкурсний відбір підручників для учнів 2-х класів. З метою організації прозорого вибору вчителі ліцею ознайомилися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 2 класів. 25 січня 2024 року вчителі із переліку підручників здійснили вибір підручників з кожної назви (додаток 1).

Постановили:

1. Схвалити вибір підручників з кожної назви.

2. Ніщименко С.М., заступнику директора з НВР, оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора результати вибору та замовлення проектів підручників за формою.

До 29 січня 2024 року

3. Михайловій О.Ю., заступнику директора з НВР, заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників (додаток 2) з використанням модуля прозорого вибору підручників на базі інформаційно-комунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».

До 29 січня 2024 року

4. Золоташко Я.В., педагогу-організатору, оприлюднити на сайті Харківського ліцею №14 протокол педагогічної ради щодо вибору підручників для 2 класів, результати вибору та замовлення підручників .

09 лютого 2024 року

5. Ніщименко С.М., заступнику директора з НВР, передати результати вибору та замовлення проектів підручників для 2 класів у паперовому й електронному вигляді до Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради.

До 29 січня 2024 року

1. Слухали: Ніщименко С.М., заступника  директора з НВР, яка повідомила про те, що відповідно до Постанови КМУ від 21.08.2019 р. №800 (зі змініми) «Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО» подали клопотання у січні на затвердження годин підвищення кваліфікації 17 педагогічних працівників, надано 36 сертифікатів. Педагоги прослухали вебінари, пройшли тренінги, курси підвищення кваліфікації на різних платформах, що мають КВЕД. (Додаток 2).

Постановили:

1. Визнати результати підвищення кваліфікації зазначених у Додатку 2 педагогів.
  2. Ніщименко С.М., заступнику директора з НВР, зарахувати години підвищення кваліфікації до атестації.

Голова педагогічної ради                                                   Наталія ШКУРАПЕТ

Секретар педагогічної ради                                               Тетяна ПРИХОДЬКО

Вибір та замовлення підручників для 2 класів учителями

КЗ «Харківський ліцей  № 14 Харківської міської ради»

Назва підручника

1.

«Математика» навчальний  посібник для 2 класу ЗЗСО (у 3-х частинах)

Скворцова С.О.,

Онопрієнко О.В.

Листопад Н.П.

2.

Бевз В.Г., Васильєва Д.В.

Істер О.С.

4.

Козак М.В., Корчевська О.П.

5.

Богданович М.В., Назаренко А.А.

«Українська мова та читання» навчальний посібник для 2 класу ЗЗСО

Захарійчук М.Д. (у 6 частинах)

Вашуленко М.С.

Цепова І.В.

Кравцова Н.М.

Пономарьова К.І.

Чумарна М.І.

3.

«Англійська мова» підручник для 2 класу ЗЗСО (з аудіосупроводом)

Мітчелл Г.К.

Карпюк  О.Д.

Герберт Пухта

Будна Т.Б.

Губарєва С.С.

Кетрін Кілсборо

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу ЗЗСО

Масол Л.М.

Рубля Т.Є.

Калініченко О.Є.

Аристова Л.С.

Кондратова Л.Г.

Кізілова Г.О.

5.

«Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 2 класу ЗЗСО (у 2 частинах)

ч.1 Бібік Н.М., ч.2 Корнієнко М.М.

Гільберг Т.Г.

Грущинська І.В.

Біда Д.Д.

Жаркова І.І.