КЛАС БЕЗПЕКИ

29 лют. 2024
Відкриття

В останній день зими в нашому ліцеї відбулася довгоочікувана подія - відкриття Класу безпеки, де учні у змішаному форматі можуть отримати знання з основ пожежної, поліцейської, медичної, цивільної та цифрової безпеки, а також охорони здоров’я та життя. Гостей заходу привітали учні 4-Г класу, які в ігровій формі показали присутнім свою готовність до дій у надзвичайних ситуаціях.
На базі Класу безпеки сплановано проведення тренінгів, зокрема і у віртуальному форматі, за участю медичних працівників, фахівців ДСНС України, Національної поліції, товариства Червоного Хреста України, практичних психологів, учасників бойових дій, волонтерів, фахівців з мінної безпеки тощо. До його створення, наповнення навчальними матеріалами долучилися батьки ліцеїстів та педагогічний колектив закладу.