Творчі роботи в номінації "Колаж/інфографіка"

11 бер. 2024
Участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації

Творча робота учениці 7-Б класу Слісаренко Ніки:

«Поезія буття»

(З нагоди 160-річчя із дня народження Михайла Коцюбинського («Тіні забутих предків»)

Застосунок, використаний для створення проекту: ibisPaint X. Це кроссплатформенний застосунок, він доступний і для айпедів, і для планшетів на андроїді. В ході роботи ми використовували такі можливості цього застосунку:

• робота із шарами
  • основні інструменти, пензлі та ластик
  • Smurge, Blur
  • деформації за допомогою Special Brush
  • заливка та текст Frame Divider
  • сітка для коміксів
  • пипетка та корекція
  • референсне вікно, робота із виділенням
  • стабілізація, лінійки, матеріали

Слоган: Поезія буття природи і людини, поміж якими ходять духи й привиди, веде нас у світ, схожий на казку, повний чудес, таємничий, цікавий і по-дитячому страшнуватий. Але ця романтична казка — висока правда про гармонію людини і природи, про вічність життя.

Творча робота учениці 7-Б класу Острась Яни:

«Зачарована Десна»

(З нагоди 130-річчя із дня народження Олександра Довженка)

Для створення проєкту ми використовували ibisPaint X: популярну та універсальну програму для малювання, яка містить величезну кількість пензлів,  матеріалів, шрифтів, фільтрів, екранів, режимів змішування, запис процесів малювання, функцію стабілізації штриха, різні функції лінійки (лінійки радіальних ліній або лінійки симетрії), функції маски відсікання.

Слоган: Про призначення митця.

«Ніколи не треба забувати про своє призначення і завжди пам’ятати, що митці покликані народом для того, щоб показувати світові, що життя прекрасне, що само по собі воно є найбільшим і найвеличнішим з усіх мислимих благ».

Кваша Марія, 5-Г клас:

«Зачарована Десна – моменти дитинства»

(З нагоди 130-річчя із дня народження Олександра Довженка)

Для створення проєкту ми використовували ibisPaint X, ця програма містить величезну кількість пензлів,  матеріалів, шрифтів, фільтрів, екранів, режимів змішування, запис процесів малювання, функцію стабілізації штриха, різні функції лінійки (лінійки радіальних ліній або лінійки симетрії), функції маски відсікання.

Слоган: «… Життя прекрасне, само по собі воно є найбільшим і найвеличнішим з усіх мислимих благ».