Квест-гра

12 бер. 2024
«Здоровий спосіб життя, або протидія шкідливим звичкам»

Практичним психологом Пивоваровою Н.А. серед учнів 8-х класів було проведено квест-гру «Здоровий спосіб життя, або протидія шкідливим звичкам». Даний захід розрахований на запобігання вживання учнями  наркотичних і психотропних речовин, ознайомлення з загальним поняттям ПАР та спонукання до ведення здорового способу життя. Робота над цією проблемою в Харківському ліцеї № 14 проходить в межах компетенції Плану заходів з реалізації «національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей та учнівської молоді». На заході учні були проінформовані про негативний вплив наркотиків, алкоголю та сигарет на організм та розумову діяльність людини, спричинений вживанням токсичних речовин. В цілому квест-гра сприяла розвитку вміння аналізувати отриману інформацію та робити відповідні висновки,  сприяла впевненості в тому, що життєвий вибір залежить від людини.