Участь у флешмобах «White card» та «Мої здобутки заради перемоги»

6 квіт. 2024
До Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace) та до Всесвітнього дня здоров’я

6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).

А 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я.

Звичайно ж учні нашого ліцею не змогли залишитися осторонь заходів, які проходять по всій країні, бо вважаємо: найцінніше, що є у людини – це здоров’я. А зміцнення здоров’я у мирній країні – це наше найбільше бажання. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука благополуччя та процвітання людини.

Учні разом з вчителями фізичної культури Балан О.П. та Сердюк О.А. приєдналися до Української федерації «Спорт заради розвитку» та разом зі всією Україною взяли участь у флешмобах «White card» та «Мої здобутки заради перемоги».

Будемо і надалі займатися спортом, піклуватися про своє здоров’я та підтримувати світові традиції на благо розвитку та МИРУ!

Флешмоб «White card»

За доброю традицією, запровадженою Генеральною Асамблеєю ООН, ось уже вісім років у всіх куточках світу 6 квітня відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, підіймаючи білу картку в знак солідарності ідеалам спорту.

Флешмоб «Мої здобутки заради перемоги»